A and P show
On Thursday we were ready for the a and p show so the teachers split us up in groups.after that we went on the bus and drive to the a and p show.
The a and p show costed 13 dollars . It was fun there . we get to see some farm animal like sheep . we got to make milkshake and drink them.
There is also a place where you can practice doing circus . we got to touch some farm animals.we watched some wood cutting. then we throw some boots and went back to school.
Hello Lawerance,Don't copy and paste it goes of your page.
ReplyDelete